Estrada

Odkazy

Mountfield

ICQ Download

Mobile.de

Půjčka ihned

NOD 32 zdarma

Konto ING

Baník ostrava

Právní poradna

Právník, právníci, právní poradna, katalog právníků, právo, finance, občanské právo, pracovní právo, trestní právo, obchodní právo, rodinné právo, notářství

Internetový obchod

Elektro, nábytek, hodinky, oblečení, hračky, parfemy, notebooky, kosmetika, televize, krby, MP3, sluchátka, snowboard, doplnky, auto, nejlepší ceny, e-shopy, internetový obchody

Nákupní centrum

Elektro, nábytek, hodinky, oblečení, hračky, parfemy, notebooky, kosmetika, televize, krby, MP3, sluchátka, snowboard, doplnky, auto, nejlepší ceny, e-shopy, internetový obchody

Inzerce zdarma

Filmy ke stažení, vše na mobil

Online rádia, Vše online, Online TV

Evropa, svět - databáze všech státu

Vše na mobil zdarma, stahuj zdarma

Vše o PC, počítače, návody

Vše online, Online TV, Online rádia

na mobil zdarma, stahuj zdarma

Java aplikace

Java aplikace

Bluetooth

Bluetooth.jar, (54.05kB)
Bluetooth Remote Control je Java aplikace sloužící k ovládání Windows přes bluetooth. Můžete ovládat například WinAmp nebo PowerPoint. Je možné si nahrávat nebo upravovat kontrolní programy.

Air Way Chat K700

AirWayChat_K700.jar, (120.84kB)
Tento chat ve vašem mobilu umožňuje využívat GPRS, EDGE i UMTS. Nabízí: registraci nových uživatelů, chatové místnosti, veřejné i soukromé zprávy, smajlíky, uživatelský profil s fotografií, posílání soukromých obrázků jiným uživatelům.

Battery

battery.jar, (22.89kB)
Aplikace která vybíjí baterii mobilu. Asi si říkate nač to je? Vždyť baterie se hodí spíš nabitá co budu dělat si vybitou? Ale to je omyl asi jednou za měsíc by se měla baterie úplně vybít aby se zachovala její výdržnost. Tak přesně pro to se tato aplikace hodí. Já jí vlastním a čas od času jí použiju.

Blue mail seznam

BlueMail_Seznam.jar, (51.31kB)
Tip! BlueMail Seznam - Email v mobilu. "Co všechno vám umožní? -číst a psát zprávy v mobilním telefonu -přeposílat a mazat zprávy -prohlížet obrázkové přílohy a HTML zprávu v grafickém zobrazení -ovládat více poštovních účtů najednou -nastavit filtry; do mobilu si můžete stahovat pouze zprávy, které odpovídají vámi zvoleným kritériím -nastavit adresář a spam filtr; vyberete si odesílatele, jejichž zprávy chcete v mobilu číst -chránit přístup do aplikace heslem

BlueRoom

BlueRoom.jar, (42.33kB)

Posílání zpráv přes bluetooth zdarma!!

Bluetooth Messenger

BluetoothMessenger.jar, (15.86kB)
Tip! Bluetooth messenger je aplikace umožňující zasílat zprávy přes bluetooth. Nejdříve musíte nalézt bluetooth zařízení ve vašem okolí. Pak si můžete zvolit, kterým zařízením chcete zprávu odeslat. Funguje na všech MIDP 2.0 mobilech s JSR-82. Nezapomeňte povolit serverové připojení bluetooth.

Bookfile

Bookfile.jar, (31.82kB)
Skvělí program na zorbrazování (čtení) .txt souborů ve vašem mobilu.

Bookreader

bookreader.jar, (23.37kB)

Aplikace na čtení souborů .txt ve bašem mobilu!

BT Expoler

BTExplorer.jar, (35.82kB)
Zajímavá aplikace pro posílání vizitek přes bluetooth tkzv. Bluejacking. Aplikace umí vyhledat objekty v dosahu, odeslat smajlíky, vizitky a jiné vámi napsané texty. BT Explorer dokáže i automaticky zjišťovat objekty v dostahu a automaticky jim odesílat zprávy. Aplikace je v češtině.

Calculator 1

Calculator 1.jar, (195.68kB)
Vědecká kalkulačka pro váš mobil obsahující veliké množství funkcí. Dokáže se navíc přizpůsobit displeji vašeho mobilu.

Calibrator 2

Calibrator2.jar, (29.57kB)
Benchmark pro váš mobil, vyžaduje internetové připojení pro porovnání výsledků. Když nefunguje Calibrator 2, stáhněte si Calibrator 1

Compass

compass.jar, (5.16kB)

Tato aplikace jak jste asi poznali z nadpisu je kompas ale přímo ve vašem mobilu. Jak to funguje se nikdy nepochopil ale funguje. Může se hodit někdy až zabloudíte třeba v lese.

Data Matrix 2D

J2MEDataMatrix.jar, (96.75kB)
Data Matrix 2D slouží k enkódování a dekódování čárových kódů. Podle vybavenosti vašeho mobilu můžete: enkódovat řetězec do čárového kódu a naopak, poslat/uložit/nahrát čárový kód, nahrát čárový kód z webu, nebo z PC, použít čárový kód vyfocený vaším fotoaparátem v mobilu.

Eurotel SmS

EurotelSMS.jar, (7.07kB)
Tato aplikace dokáže posílat sms přes Eurotel bránu takže vás sms bude stát jen poplatek za GPRS cena SMS je tedy asi 0.06 Kč. Přesáhne-li sms 50znaků rozdělí aplikace sms na více částí.

Flaška

flaska.jar, (11.38kB)
Název mluví za vše prostě flaška do mobilu!

Jb

jb.jar, (80.51kB)
JBenchmark 3D je aplikace, která otestuje rychlost 3D javy ve vašem telefonu. Test se skládá ze čtyř částí, s možností uploadu výsledků

Jimm

Jimm.jar, (138.16kB)
Tip! Jimm je instant messenger, stačí pouze zadat vaše ICQ UIN a vaše icq heslo. Nová verze již umožňuje minimalizování aplikace na pozadí a mnoho dalších věcí !

Jimm

Jimm.jar, (182.6kB)

Tato aplikace umožňuje ovládat ICQ přes váš mobil

Mapy

mapy.jar, (80.2kB)
Aplikace Mapy vám vyhledá konkrétní mapu v konkrétní lokaci. V aplikaci je uložena podrobná nápověda, navíc se aplikace sama aktualizuje a informuje vás o novinkách. Nefunguje na T610, T630, Z600 a starších typech.

Mapy Centrum

MapyCentrum.jar, (26.63kB)
Tip! Supermapy.cz v mobilu můžete mít všude s sebou "Představujeme vám mobilní verzi našich Supermap. Už se nemusíte vázat na počítač, ale můžete je využívat kdekoliv v ČR např. při služebních cestách, výletech na kole nebo jen cestou do nové restaurace. Stačí nainstalovat Supermapy.cz do vašeho mobilního telefonu a můžete vyrazit."

Matikář

Matikar.jar, (159.49kB)
Tato aplikace je podle mě nějlepší protože umí vypočítat  obsah,oběm,délky stran atd. prostě skoro vše co vás napadne a to u všech možných geometrických tvarů co existují. No prostě BOMBA. Tato aplikace se hodikazdemu kdo ma ve skole předmět Geometrii .

Microsoft Word

Microsoft Word.jar, (101.42kB)
Tenhle program znáte určitě z PC. Jeho mobilní podoba je opravdu dobrá a povedená. K čemu tenhle program slouží nemusím vysvětlovat, protože ho určitě znáte z PC jak už jsem říkal takze k čemu je už víte samy.

Mini excel

miniexcel.jar, (213.01kB)
No co dodat prostě excel na mobil (počítačový program excel určitě znáte)

Mobiluck

mobiluck.jar, (127.45kB)
Aplikace Mobiluck detekuje všechny bluetooth zařízení v dosahu až 100 metrů (píšou autoři) a umožňuje s nimi komunikovat, i když nemají Mobiluck nainstalovaný.

Moblight

moblight.jar, (7.92kB)
Tato jednoduchá aplikace vytvoří z vašeho mobilu svítilnu.

Moblight

moblight.jar, (7.92kB)
Tato poměrně dobře zpracovaná a přehledná aplikace promění váš mobil ve svítilnu. Má ale hodně možností barev a hodně módů svícení. Například SoS a růzdné blikání.

moblight

moblight.jar, (7.92kB)
Zajímavá aplikace vám příjde vhod zejména v noci. Vytvoří totiž z vašeho displeje svítilnu, poziční světlo, pohotovostní světlo, signál SOS, nebo jen zablesknutí. Hodí se tak i pro mobily, které nemají zabudovanou svítilnu.

Moby Expoler

MobyExplorer.jar, (113.34kB)
Správce souborů a FTP klient Moby Explorer ve verzi 2.1. Umí zakódovat soubory, má vestavěný textový editor se zabudovaným kódováním, podporuje GZip kompresi, můžete editovat své soubory přes FTP, podporuje zobrazení 2 oken

Mobyl Expoler

MobyExplorer.jar, (113.34kB)
Správce souborů a FTP klient Moby Explorer ve verzi 2.1. Umí zakódovat soubory, má vestavěný textový editor se zabudovaným kódováním, podporuje GZip kompresi, můžete editovat své soubory přes FTP, podporuje zobrazení 2 oken (jako např. Windows Commander) atd.

Moje Svátky

mojesvatky.jar, (30.89kB)

Prostě moje svátky co dodat

Morange

morange.jar, (313.28kB)
Tato velmi dobrá alikace vám nabízí: správu mailů, vzdálené ovládání, správce souborů, chat, blog, RRS čtečku atd. Ale je nutné mít připojení k internetu a  povolit aplikaci stahování dat z internetu (aplikace ukazuje množství staženích dat takže máte přehled)

Music Maker

MusicMaker.jar, (70.08kB)
MusicMaker Metronome změní váš mobil na metronom. Můžete si měnit hlasitost, počet nástrojů (které lze ladit) a také rychlost. Při spuštění začne blikat zelená kontrolka. 

Notepad

notepad.jar, (28.47kB)
Jadnoduchá aplikace kteru znáte i z počítače pod jménem "Poznámkový blog". Takže už asi víte že tato aplikace je na jednoduché poznámky v mobilu.
Opera mini 3[1].0.6540 advanced cz
opera_mini_3[1].0.6540_advanced_cz.jar, (96.72kB)

Tip! Zatím poslední verze (3.0) webového prohlížeče Opera je ideální pro prohlížení webových stránek na vašem telefonu. Zadaná stránka po zadání přejde přes server, který stránku upraví pro zobrazení na mobilních telefonech s co nemenším množstvím přenesených dat. Aplikace je v češtině. Pro zákazníky T-Mobilu s tarifem Surf+ a SurfMail+ jsem přidal možnost stáhnutí verze 2.

Opera v3.0 CZ

opera_mini_3[1].0.6540_advanced_cz.jar, (96.72kB)
Zatím poslední verze (3.0) webového prohlížeče Opera je ideální pro prohlížení webových stránek na vašem telefonu. Zadaná stránka po zadání přejde přes server, který stránku upraví pro zobrazení na mobilních telefonech s co nemenším množstvím přenesených dat. Aplikace je v češtině. Pro zákazníky T-Mobilu s tarifem Surf+ a SurfMail+ jsem přidal možnost stáhnutí verze 2.

Oskárek

oskarek.jar, (23.35kB)
Oskárek je aplikace, která umí odesílat SMS zprávy přes www brány operátorů Vodafone, Eurotel a od verze 2.0 i T-Mobile. Z toho plynou jistá omezení. Např. u zprávy pro Eurotel nelze zadat číslo odesílatele.

Periodic Table

PeriodicTable.jar, (18.41kB)
Jak jste poznaly z názvu apliakce je to Periodická tabulka prvků. Já jí mám musím uznat že se to opravdu hodí při písemce.

Quick IM

QuickIM.jar, (99.64kB)
Quick IM je instant messenger do vašeho mobilu kompatibilní s MSN messengerem. Tvůrci slibují jednoduchou obsluhu.

Radio bee

rb.jar, (38.1kB)
Pomocí této alikace můžete poslouchat internetová rádia funguje na všech mobilech s midp 2 a intergrovaným mp3 přehrávačem.

Rozvrch

rozvrch.jar, (20.31kB)
Hezky provedená aplikace, jak jste z názvu pochopily jedná se o rozvrch hodin. Má celkam dost možností např.: si můžete každý předmět označit jinou barvou.

Satellite

Satellite.jar, (13.01kB)
Tato aplikace umožňuje uživatelům mobilních telefonů sledovat aktuální stav počasí v Evropě pomocí satelitních snímků z EUMETSATu.

Slovník

slovnik.jar, (88.13kB)
Slovník česko-anglický a anklicko-český tento slovník obsahuje 16303 slov

Slovník CZ-EN

Slovnik.jar, (123.31kB)

Podle mě nejlepší slovník na mobily anglicko-český a česko-anglický. Nejlepší je proto že není omezený a  vyhledává slova od A až do Z. Najde všechna základní i pokročilejší slovíčka. Mě se hodí vždy.

Slovníky

Slovniky.jar, (4.49MB)

Slovník pro mobilní telefony se 130.000 výrazy v 10 jazycích: Angličtina, Němčina, Francouzština, Italština a mnoho dalších.Hledaný výraz se zpřesňuje jak přidáváte písmenka.

TV program

TV.jar, (15.4kB)
Tato aplikace se neustále aktualizuje a tím vám umožnuje jak říkám já být o krok napřed. Máte neustále přehled o tom co budou dávat v televizi. Mě se to hodí protože jsem nepořádník a nikdy nemůžu najít ten pitomej časopis. A teletext mě už pěkně nervuje protože je nepřehledný a koho má bavit se na to furt dívat.

World Flags

worldflags.jar, (97.56kB)
Tato aplikace obsahuje všechny státní vlajky a také obsahuje kvíz ve kterém se vám zobrazí vlajka a vy ji musíte identifikovat.

Worldclock

worldclock.jar, (113.8kB)
Známá aplikace pro zjištění času v různých koutech světa, která je volně ke stažení na stránkách Sony Ericssonu, ale
Žádné komentáře
 
Filmy ke stažení zdarma,On-line filmy,Alba ke stažení zdarma,Mp3 ke stažení zdarma,Seriály ke stažení zdarma,Programy ke stažení zdarma, Hry ke stažení zdarma,herní konzole ke stažení zdarma,vše na mobil ke stažení zdarma,Tapety, mp4, filmy online ke shlednuti, online serialy, xxx, Dowlands pc,ps 2 hry,programi,filmy,na mobil vše možné,on-line hry,rádia,tv, Java hry, java aplikace, 3gp videa, pc hry, pozadí,melodie zdarma do mobilu,Online, Spousta, Filmy, Trailery,